MINERAL DESIGN - NA ETERNITOVÉ STRECHY

Základným používaným materiálom pri obnove striech sú pásy MINERAL DESIGN z produkcie talianskej spoločnosti INDEX S.p.A., ktoré sú novou generáciou výrobkov s minerálnym posypom. Produkt sa dostal z technickej aj do estetickej roviny. Krytina už nieje len jednofarebnou plochou, ale môže byť aj vzorovaná, čím omnoho estetickejšie nahradí pôvodnú strešnú krytinu.

 

Pásy MINERAL DESIGN sú vyrobené z destilovaného bitúmenu, určeného na priemyselné použitie, s pridanými elastomerickými a platomerickými polymérmi. Tie sa pridávajú za účelom dosiahnutia lepších vlastností zmesi, napr. odolnosti voči vysokým, či nízkym teplotám, pri zachovaní ideálnej priľnavosti a absolútnej vodonepriepustnosti.

MINERAL DESIGN aj pri svojom dekoratívnom efekte spĺňa po technickej stránke vlastnosti krytiny, vhodnej pre náročné hydroizolácie s požadovanou vysokou životnosťou. MINERAL DESIGNreprezentuje evolúciu vo svete mäkkých povlakových krytín a umožňuje nový prístup ku konštrukcii striech, pričom dokáže plne uspokojiť akékoľvek nároky zákazníka na estetický vzhľad strechy a jej farebnosť.

Krytina MINERAL DESIGN je vhodná na všetky typy striech, od plochých po šikmé či značne členité.

S MINERAL DESIGN-om budú strechy škôl, kostolov či obytných a polyfunkčných budov opäť pôsobyť esteticky a moderne.

Záruka kvality - Pásy MINERAL DESIGN sú vyrábané pod neustálym laboratórnym dohľadom a firma INDEX S.p.A. je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality. Je to certifikát ISO 9001, ktorý je hlavnou európskou normou pre dodržiavanie firemného systému kvality. Druhý cerifikát je ISO 14001, ktorý určuje vlastnosti výrobkov firmy, ktoré majú vplyv na životné prostredie. Každý z týchto certifikátov je neoddeliteľnou súčasťou výrobného procesu každej firmy, ktorá chce presadiť svoje výrobky na dnešnom európskom trhu. 

Mineral Design SK